Jeremy Roffas – Australijos bėgikas | Amžius, biografija, Wiki, karjera, grynoji vertė, apdovanojimai, įrašai, šeima ir faktai

Sportininkas

Jeremy Roffas yra Australijos vidutinių nuotolių bėgikas, kurio specializacija yra 1500 metrų. Gimęs Sidnėjuje, Naujajame Pietų Velse, Jeremy Roffas 2003 m. pradėjo varžytis elito lygyje.

Savaitė Jeremy Roff Wiki

Kokia yra Jeremy Roff grynoji vertė ir atlyginimas?

Džeremis Rofas yra Australijos vidutinių nuotolių bėgikas, gerai užsidirbęs iš savo pastangų. Manoma, kad Roff grynoji vertė yra maždaug 300 000 USD . Roffo metinis atlyginimas taip pat yra 30 tūkst , o pagrindinis jo pajamų šaltinis yra distancijos bėgimo karjera.

2023 m. Jeremy Roff grynoji vertė yra apie 300 000 USD.

Taip pat galite perskaityti: Shadrack Kiptoo Biwott – garsus bėgikas | Ar jis turi merginą? Wiki, amžius, ūgis, grynoji vertė, santykiai, etninė kilmė, karjera

keke wyatt grynoji vertė 2020 m

Vaikystė ir ankstyvas gyvenimas | Koks yra Jeremy Roff amžius, gimtadienis, tautybė ir etninė priklausomybė? | Šeima ir broliai ir seserys

Džeremis Rofas gimė Sidnėjuje, Australijoje 1983 metų lapkričio 22 d . 2023 m. Roff yra 38 metai ir natūralizuotas Australijos pilietis, praktikuojantis krikščionybę.

Taip pat jo zodiako ženklas yra Šaulys. Roffas sulaukė daug šeimos paramos, kuri padėjo jam pasiekti savo darbo. Be to, Roffo šeima buvo šalia jo kiekviename žingsnyje. Po tiek metų Roffo tėvai vis dar teikia pirmenybę vienas kito kompanijai ir gali vienas kitą prajuokinti.

Panašiai Roffo tėvai turi bendrų interesų ir pagarbos. Roffas užaugo mylinčioje aplinkoje ir iš savo tėvų paveldėjo patrauklius bruožus, įskaitant sąžiningumą ir pagarbą.

Tačiau nėra žinoma jokios kitos informacijos apie Roffo tėvus ar brolius ir seseris. Roffas gali nenorėti atskleisti detalių apie savo šeimą, kad jie nepatektų į dėmesio centrą. Tikimės, kad Roffas suteiks žiniasklaidai papildomos informacijos apie savo šeimą.

Išsilavinimas

Kalbant apie Roffo išsilavinimą, jokia informacija apie jo mokyklas, universitetus ar akademikus nėra prieinama. Roffas galėjo lankyti bendruomenės mokyklą Sidnėjuje. Galbūt vėliau Roffas aplenkė koledžą, nes savo profesinį darbą pradėjo būdamas jaunas.

Kūno išmatavimai | Kokio ūgio yra Jeremy Roffas?

Rofas stovi aplinkui 6 pėdos ūgio ir svorio 78 kilogramai . Be to, Roffo akys rudos, o plaukai juodi. Roffo batų dydis taip pat yra 12 (JAV).

Roffas taip pat palaiko savo kūno sudėjimą per griežtą treniruočių ir mitybos planą bei subalansuotą gyvenimo būdą. Taip pat Roffas treniruojasi įvairiais būdais, įskaitant jogą, pilatesą ir kardio.

Roffas taip pat valgo Viduržemio jūros dietą, kurioje yra daug riešutų, vaisių ir daržovių. Roffas taip pat sunaudoja daug vandens, kad išlaikytų formą.

Džeremis Rofas's Body Measurements
Fotografas Jeremy Roffas pozuoja. Šaltinis: Rytų priemiesčiai.

Karjera ir profesinis gyvenimas | Kuo gyvena Jeremy Roffas?

Roffas pradėjo lenktyniauti elito lygiu 2003 m. Jo pirmasis reikšmingas tarptautinis renginys buvo 2006 m. IAAF pasaulio kroso čempionatas Fukuokoje, Japonijoje, kai vyrų trumpose lenktynėse finišavo 58-as.

Be to, jis dalyvavo Australijos rinktinėje 2006 m. Sandraugos žaidynių 1500 m finale ir užėmė aštuntą vietą. 2007 m. „Zatopek Classic“ lenktynėse jis 1500 m distancijoje finišavo antras už Nicko Bromley.

Jis buvo pasirinktas dalyvauti varžybose 2009 m. pasaulio lengvosios atletikos čempionatas , tačiau per karščius jam nepavyko. Vėliau tais pačiais metais „Zatopek Classic“ lenktynėse jis finišavo antras po Mitcho Kealey.

Džeremis Rofas's Career
Jeremy Roffas bėgimo lauke. Šaltinis: Pinterest.

2010 m. kovo mėn. Melburno trasos klasikiniame turnyre jis įveikė Asbelą Kipropą ir Nicką Willisą ir užėmė antrąją vietą prieš Jeffą Riseley. Roffas balandžio mėnesį Australijos lengvosios atletikos čempionate užėmė trečiąją vietą ir 2010 m. pelnė vietą Australijos Sandraugos žaidynių komandoje.

Ruošdamasis varžyboms, 2010 m. jis laimėjo Okeanijos lengvosios atletikos čempionatą su 800 m/1500 m dvejetu, įskaitant čempionato rekordą 3:41,91 jam palankioje rungtyje.

Prekės ženklas ir patvirtinimai

Roffas nepatvirtino ir nereklamavo jokio prekės ženklo, taip pat jis nebuvo matomas jokioje prekės ženklo partnerystėje.

Nominacijos ir apdovanojimai Jeremy Roffui

Roffas nebuvo nei nominuotas, nei gavęs pagyrimų, taip pat neįgijo jokių svarbių titulų. Kita vertus, geriausia Roffo forma dar turi būti pripažinta. Be to, tikimės, kad Roffas ateityje gaus keletą pagyrimų.

Santykių būsena | Kas yra Jeremy Roffo žmona?

Jeremy Roffas gali būti vienišas ir šiuo metu neturi santykių. Roffas taip pat niekada nebuvo vedęs ir neturėjo ankstesnių santykių ar sužadėtuvių.

Be to, Roffas neturi vaikų ir, atrodo, tuo metu buvo patenkintas būdamas vienišas. Taip pat nėra įrodymų, kad Roffas palaiko santykius savo socialiniame tinkle.

Skandalas ir gandai

Roffas niekada nebuvo susijęs su jokiais gandais ar problemomis. Roffas taip pat vengia žiniasklaidos ir situacijų, kurios galėtų pakenkti jo profesionalaus nuotolio bėgimo karjerai.

Socialinės žiniasklaidos paskyros | „Instagram“, „Twitter“ ir „Facebook“.

Roffas yra dažnas „Instagram“ vartotojas. Jis turi 303 Instagram sekėjus ir valdo paskyrą @roffyscalves . Panašiai ir jo „Twitter“ rankena @jeremyroffas turi 406 sekėjus. Roffas nėra jokiose kitose socialinės žiniasklaidos platformose, įskaitant „Facebook“.

Įdomios Straipsniai

Chandleris Powellas

Chandleris Powellas yra profesionalus veikbordininkas iš JAV, geriausiai žinomas už tai, kad laimėjo 2014 m. „Triple Crown“ titulą ir užėmė trečiąją vietą „The Wake Park World Series“. Peržiūrėkite naujausią Chandlerio Powellio biografiją, taip pat raskite vedybinį gyvenimą, apskaičiuotą grynąją vertę, atlyginimą, karjerą ir dar daugiau.